Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Laos kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Laos

Laos on Kagu-Aasia riik, mida ületas Mekongi jõgi ja mis on kuulus kivise territooriumi, Prantsuse kolooniaarhitektuuri, küngaste hõimude asunduste ja budistlike kloostrite poolest. Vientiane on pealinn ja selles asub monument Luangile, kus reliikvia sisaldab seda, mida arvatakse olevat Buddha rinnakuks. See piirneb põhjaga Hiinaga, ida Vietnami, lõuna Kambodžaga, läänest Tai ja loodest Birmaga.

Riigis on toimunud palju muutusi, paljud neist positiivsed. Välised investeeringud parandavad nähtavasti elatustaset ja valitsus on teinud edusamme infrastruktuuri parandamisel.

Laose kinnisvarahinnad ja elukallidus on väga madalad. Vientiane'is asuvate korterite hinnad ulatuvad 1000–4000 dollarini ruutmeetri kohta.

Ehkki välismaalastel ei lubata Laoses maad omada, on Hiinast, Vietnamist ja Taist pärit välisinvestorite arv viimastel aastatel pidevalt kasvanud.

Laose elanikud moodustavad vaid 40% klientidest, kes on huvitatud Laoses müüdava kinnisvara ostmisest, ülejäänud on välismaalased, võib-olla 20% hiinlased, 10% korealased, vietnami ja läänlased.

Nüüd kogeb Vientiane ja 12 majandustsooni ehitusmeeleolu, mida toetavad riigi kolmekümneaastane majanduskasv ja välisinvesteeringute kasv.

Enamik hooneid asuvad valitsuse kehtestatud majandusvööndites, et meelitada Laosesse müümiseks kinnisvara ostmisest huvitatud nii kohalikke kui ka välisinvestoreid. Näiteks ehitatakse praegu spetsiaalses majandustsoonis That LuangMarsch 18 korterelamu torne. Kaks teist 45-korruselist korterelamut on ette nähtud Thakheki konkreetses majandusvööndis ehitamiseks ThakhaekDreamworldCity projekti raames.

Eeldatakse, et Laoses kasvab müüdava kinnisvara nõudlus lähiaastatel veelgi, seda tugeva majanduskasvu ja jätkuvate välismaiste otseinvesteeringute voogude tõttu riiki

  •  
    Laosse kolimine. Ekspatria ja elab Laos

        On eesmärke, mis a priori ära visatakse, sest nad on vähe teada või lihtsalt piisava teabe puudumise tõttu. Noh, me Realigro's oleme siin. Nagu te nüüd aru saite, tahame alati anda oma lugejatele võimaluse õppida ja leida erinevaid alternatiive ning eelkõige sobida igaühe vajadustele. M ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 5177

Müük 3 magamistuba, Laos, Vientiane Capital, Vientiane, center

38,200.00EUR
Müük
3 magamistuba

150 m²
Täitmisaasta: 2010. Hind: alates 36200 Euro. Ruutmeetritel: 36,2 kuni 150. tõeliselt paradiis 240 erineva stiili ja erineva suurusega stuudio, korteri...
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB